Deweloper

O nas

Działamy w ramach hiszpańskiej grupy kapitałowej Grupo Rosmarino

Grupa Rosmarino to zespół powiązanych firm rodzinnych, które działają w różnych sektorach, w tym zarządzaniu nieruchomościami, budownictwie i deweloperce. Mają one ponad 60 lat doświadczenia w realizacji projektów budowlanych i deweloperskich, podczas których wybudowano i przekazano tysiące mieszkań. Ich działalność rozciąga się na ponad 20 prowincji w Hiszpanii oraz na rynki międzynarodowe, takie jak Brazylia, Peru i Kolumbia.

Grupa jest aktywna również na polskim rynku od ponad 17 lat, prowadząc projekty w głównych miastach, takich jak Warszawa, Kraków i Wrocław.
Działania w segmencie nieruchomości obejmują rozwijanie inwestycji na własnych gruntach lub tych należących do specjalnie utworzonych spółek celowych. Oferują także szeroki zakres usług dla innych właścicieli nieruchomości, w tym doradztwo, zarządzanie, projektowanie, budowę i marketing inwestycji.

Projekty Grupy Rosmarino cechuje starannie wybrana lokalizacja oraz unikalne i nowoczesne projektowanie, które gwarantuje wysoką jakość i komfort życia dla przyszłych mieszkańców.
O nas

Setki zadowolonych klientów

Rozumiemy, jak istotny jest zakup nowego mieszkania, dlatego zależy nam, aby była to inwestycja, która przyniesie wartość zarówno emocjonalną, jak i finansową. Już na etapie wyboru lokalizacji, projektowania architektonicznego i nadzorowania procesu budowy, naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dążymy do tego, aby każdy nabywca mógł cieszyć się komfortem, spokojem i bezpieczeństwem w swoim nowym domu przez wiele lat, a równocześnie aby jego nieruchomość zyskiwała na wartości.

Nasze zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości mieszkań przekłada się na lojalność naszych klientów. Często zdarza się, że po zakupie jednej nieruchomości, decydują się oni na kolejne inwestycje w naszej ofercie, rekomendując nasze projekty swoim rodzinom i znajomym. To najlepsze świadectwo naszej pracy i źródło naszej satysfakcji.
All rights reserved by © GPI Centrum Południowe 2024
Polityka Prywatności